Horažďov./Hrádek B

Souhrnná statistika hráčů OPMŽ 2022-2023

HráčKlubDate of BirthVěkGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasyVyhrané zápasyRemizované zápasyProhrané zápasyVlastní góly
Jiřík JakubHrádek (MŽ)13.7.20111200010010
Vivatěnko PavelHoražďovice B(MŽ)24.6.20121100011000
Janeček VojtěchHoražďovice B(MŽ)17.3.20111300010010
Holý PavelTJ Sušice “B”18.3.20111300011000
Ribar TomášStart Luby B/Bolešiny(MŽ)22.11.20121100010010
Khín SteveHoražďovice B(MŽ)2.7.20121130011000
Rubeš AdamKovo Strážov (d)13.3.20091500011000
Šašek MarekTJ Sušice “B”10.11.20101340011000
Holý ZdeněkBolešiny (Ž)7.4.20091500010010
Bauml FelixStart Luby B(MŽ)15.10.20111200010010
Laně TobiasSK Bolešiny(MŽ)10.1.20131100010010
Česák JanSK Bolešiny(MŽ)10.1.20131100010010
Diepold VojtěchBolešiny (Ž)13.1.20111300010010
Kůta BohumilChanovice/Kasejovice17.1.20101400010010
Petlička JakubTJ Sušice “B”25.3.20121200011000
Vítek DavidTJ Sušice “B”12.9.20101330011000
Fiala JanChanovice/Kasejovice3.3.20111300010010
Novák JakubBolešiny (Ž)20.9.20091400020110
Adamec JanChanovice/Kasejovice28.4.20121100021100
Šlechta MatějStart Luby B/Bolešiny(MŽ)3.2.20121200020020
Kalčík LukášStart Luby B(MŽ)13.7.20091400022000
Kovářík JanBolešiny (Ž)15.9.20101300020020
Blahout JiříTJ Sušice “B”9.8.20101310021010
Kopnický MatějHoražďovice B(MŽ)5.8.20111210022000
Šanda PavelStart Luby B(MŽ)13.8.20111200021010
Kalčík MatyášStart Luby B(MŽ)9.2.20091500021100
Jelínek MiroslavStart Luby B(MŽ)15.2.20111300020020
Matějka ŠimonKovo Strážov (d)17.2.20091530021010
Vítek MatinTJ Sušice “B”8.12.20111210032100
Dobiáš DavidBolešiny (Ž)21.10.20101300030030
Toman MarekKovo Strážov (d)24.3.20091510031020
Brunner MikulášStart Luby B(MŽ)16.5.20111200031110
Nemrava DanielTJ Sušice “B”4.4.20121200031110
Prexl VojtěchHoražďov./Hrádek B12.9.20101310032010
Vítek JakubTJ Sušice “B”12.5.20111210031110
Peksa OndřejBolešiny (Ž)12.8.20091400040040
Smolík JanStart Luby B(MŽ)4.10.20111200043010
Mäntl AdamTJ Sušice “B”25.8.20101320042110
Majer VáclavTJ Sušice “B”26.10.20121100042110
Ducháč MatějTJ Sušice “B”2.3.20111320043010
Svoboda AdamHoražďovice/Hrádek B16.2.20121200043010
Mařík TomášTJ Sušice “B”9.9.20091400041210
Krosčen SamuelTJ Sušice “B”8.9.20121100043100
Zemen ŠtěpánHoražďov./Hrádek B29.10.20101340054010
Pospíšil FrantišekTJ Sušice “B”26.10.20111210052210
Kouba JakubHrádek (MŽ)30.8.20111220054010
Popule PatrikChanovice/Kasejovice13.12.20091400055000
Procházka PatrikHoražďov./Hrádek B11.9.20101320055000
Karkachov RomanTJ Sušice “B”23.1.20111310052210
Česák ZdeněkBolešiny (Ž)9.8.20091450050140
Stránský SebastianStart Luby B(MŽ)13.9.20101300053110
Čakrt FilipTJ Sušice “B”6.10.20111210053110
Zítek MiroslavSK Klatovy B/Mochtín24.5.20121100052120
Mach JosefTJ Sušice “B”12.2.20111320053020
Černý MaximStart Luby B(MŽ)9.4.20101400052120
Zach ŠimonChanovice/Kasejovice2.3.20121200053110
Veselý LukášTJ Sušice “B”30.7.201112110054010
Bouše VítekChanovice/Kasejovice24.9.20121100053200
Míka PavelHoražďov./Hrádek B12.4.20111340065010
Novák ZdeněkBolešiny (Ž)11.12.20111200060060
Šrejma DanielTJ Sušice “B”23.1.20111330063210
Skryja TadeášTJ Sušice “B”31.8.20111200064110
Kubal VáclavHrádek (MŽ)25.2.20111370066000
Pilek JanHoražďov./Hrádek B18.4.20111200065010
Bláha MartinChanovice/Kasejovice17.6.20121120064110
Skryja MatyášTJ Sušice “B”31.8.20111200064110
Boukal FilipChanovice/Kasejovice20.11.20131000063210
Vaněk VojtěchTJ Sušice “B”8.4.20121230063120
Šmat MichalTJ Sušice “B”9.10.20101300064110
Lysáček ŠtěpánTJ Sušice “B”20.4.20101320063120
Kopečný VáclavStart Luby B/Bolešiny(MŽ)20.12.20111200060150
Šantora DennisBolešiny (Ž)11.9.20091410060150
Berényi OndřejHoražďov./Hrádek B15.9.20111220065010
Hermančak MaximHoražďovice B(MŽ)10.3.20121200066000
Křížek OndřejTJ Sušice “B”13.7.20121110074210
Kotalová PetraTJ Sušice “B”15.6.20091470074120
Skřivan TomášStart Luby B(MŽ)15.10.20101360074120
Kučerka MichalStart Luby B(MŽ)13.11.20111210074120
Kotala MiroslavTJ Sušice “B”11.11.201013120073220
Šíma ZdeněkStart Luby B(MŽ)20.3.20091500074120
Končal MatyášHoražďovice B(MŽ)6.8.20111200075020
Kolář DanielStart Luby B(MŽ)26.5.20111270074120
Plechinger SebastianBolešiny (Ž)8.9.20101300070160
Kleibl MatyášStart Luby B(MŽ)6.4.20111330073130
Klečka ŠimonChanovice/Kasejovice21.3.20121200074120
Pavelec JanHoražďov./Hrádek B22.5.20101300076010
Ryneš TomášSK Klatovy B/Mochtín5.12.20111200070160
Hodl JiříStart Luby B/Bolešiny(MŽ)15.3.20111310080170
Škanta MartinBolešiny (Ž)13.10.20101300080170
Klečka DominikChanovice/Kasejovice24.6.2014900085210
Kraft FilipBolešiny (Ž)17.1.20111300080081
Diepold VojtěchStart Luby B(MŽ)13.1.20111300085120
Hanzl MichaelTJ Sušice “B”24.2.20111300085210
Červený Matěj .Chanovice/Kasejovice10.5.20111200084220
Nohel Alexandr RobinsonStart Luby B(MŽ)29.12.20111200085120
Mach ŠimonChanovice/Kasejovice1.2.20111320085120
Balvín DenisStart Luby B(MŽ)12.10.20101360084130
Peleška DavidTJ Sušice “B”20.8.20101330085210
Kuba PatrikTJ Sušice “B”5.9.2022110095220
Bártíková JulieChanovice/Kasejovice28.10.20101310095220
Adamec VojtěchChanovice/Kasejovice23.11.201013100095220
Němec PavelHrádek (MŽ)7.3.20111300098010
Filaus TomášChanovice/Kasejovice4.3.20111370095220
Vondraš PetrBolešiny (Ž)20.11.20111230090180
Reiser MiroslavBolešiny (Ž)1.11.20101310090181
Křen JakubStart Luby B(MŽ)1.9.20101310095130
Mach KryštofChanovice/Kasejovice13.1.20131110095220
Žigo FilipStart Luby B/Bolešiny(MŽ)18.3.20111300090180
Motejzík JanChanovice/Kasejovice15.12.20101300095220
Motejzík FrantišekChanovice/Kasejovice15.12.20101320095220
Karesová BarboraStart Luby B(MŽ)5.11.20111200095131
Ryba VáclavHoražďov./Hrádek B22.9.201013100108020
Matějka LukášBolešiny (Ž)15.9.201013000100190
Kubal MatyášHrádek (MŽ)18.7.201112000108020
Liška DominikStrážov (MŽ)5.9.201211100103070
Šťastný MartinSK Strážov (Ž)21.10.201013100146170
Maňasová VeronikaSK Strážov (Ž)4.2.200915400156180
Janda Tomáš (2010)-19.2.2010141600167180
Beneš LukášStrážov (MŽ)10.6.2010134001761100
Janda LukášSK Strážov (Ž)18.9.2011120001871100
Truxa JanSK Strážov (Ž)14.2.2010141001871100
Mašek MichalSK Strážov (Ž)22.11.2011127001871100
Denk Luboš KarelSK Strážov (Ž)4.7.2011124001981100
Matějka VáclavSK Strážov (Ž)26.10.2011120001981100
Matějka FrantišekSK Strážov (Ž)26.2.20101412002081110
Soušek VítSK Strážov (Ž)9.1.20101418002081110

Horažď./Hrádek B - mladší žáci 22/23

Tabulka střelců gólů OPMŽ 2022_23

HráčKlubVěkGólyOdehrané zápasy
Soušek VítSK Strážov (Ž)141820
Janda Tomáš (2010)-141616
Matějka FrantišekSK Strážov (Ž)141220
Kotala MiroslavTJ Sušice “B”13127
Veselý LukášTJ Sušice “B”12115
Adamec VojtěchChanovice/Kasejovice13109
Mašek MichalSK Strážov (Ž)12718
Filaus TomášChanovice/Kasejovice1379
Kotalová PetraTJ Sušice “B”1477
Kubal VáclavHrádek (MŽ)1376
Kolář DanielStart Luby B(MŽ)1277
Skřivan TomášStart Luby B(MŽ)1367
Balvín DenisStart Luby B(MŽ)1368
Česák ZdeněkBolešiny (Ž)1455
Beneš LukášStrážov (MŽ)13417
Zemen ŠtěpánHoražďov./Hrádek B1345
Šašek MarekTJ Sušice “B”1341
Denk Luboš KarelSK Strážov (Ž)12419
Míka PavelHoražďov./Hrádek B1346
Maňasová VeronikaSK Strážov (Ž)15415
Vondraš PetrBolešiny (Ž)1239
Peleška DavidTJ Sušice “B”1338
Kleibl MatyášStart Luby B(MŽ)1337
Matějka ŠimonKovo Strážov (d)1532
Šrejma DanielTJ Sušice “B”1336
Vítek DavidTJ Sušice “B”1331
Khín SteveHoražďovice B(MŽ)1131
Vaněk VojtěchTJ Sušice “B”1236
Mäntl AdamTJ Sušice “B”1324
Bláha MartinChanovice/Kasejovice1126
Mach ŠimonChanovice/Kasejovice1328
Motejzík FrantišekChanovice/Kasejovice1329
Lysáček ŠtěpánTJ Sušice “B”1326
Procházka PatrikHoražďov./Hrádek B1325
Mach JosefTJ Sušice “B”1325
Kouba JakubHrádek (MŽ)1225
Berényi OndřejHoražďov./Hrádek B1226
Ducháč MatějTJ Sušice “B”1324
Hodl JiříStart Luby B/Bolešiny(MŽ)1318
Prexl VojtěchHoražďov./Hrádek B1313
Vítek JakubTJ Sušice “B”1213
Blahout JiříTJ Sušice “B”1312
Toman MarekKovo Strážov (d)1513
Křen JakubStart Luby B(MŽ)1319
Kopnický MatějHoražďovice B(MŽ)1212
Šantora DennisBolešiny (Ž)1416
Truxa JanSK Strážov (Ž)14118
Ryba VáclavHoražďov./Hrádek B13110
Liška DominikStrážov (MŽ)11110
Šťastný MartinSK Strážov (Ž)13114
Mach KryštofChanovice/Kasejovice1119
Bártíková JulieChanovice/Kasejovice1319
Pospíšil FrantišekTJ Sušice “B”1215
Křížek OndřejTJ Sušice “B”1117
Kuba PatrikTJ Sušice “B”119
Reiser MiroslavBolešiny (Ž)1319
Kučerka MichalStart Luby B(MŽ)1217
Čakrt FilipTJ Sušice “B”1215
Karkachov RomanTJ Sušice “B”1315
Vítek MatinTJ Sušice “B”1213