Do jarních bojů o mistrovské body Strážov bez posil , bez Aleše Presla a s nadějí , že záchranářská mise bude nakonec úspěšná !

Logo SK Kovo kulaté 1      Zimní příprava účastníka 1.B třídy SK kovodružstvo Strážov na jarní část sezóny nedoznala oproti minulým ročníkům výrazných změn.
O dosavadní přípravě týmu mužů trenér Petr Presl řekl : ” Od druhého lednového týdne se úzký 15-ti členný kádr připravuje kondičně v okolí Strážova vždy v sobotu a ve čtvrtek v hale ve Vrhavči. Tento model je doplňován individuálními výběhy hráčů dle jejich časových možností. Na kondiční přípravu navážeme již tento víkend herní přípravou ve formě čtyř utkání v rámci zimního turnaje v Sušici.Po posledním utkání turnaje již plynule naváže soutěžní kolotoč , když k prvnímu duelu zajíždí Strážov do Chotěšova.”
Strážovský kouč, který je zároveň předsedou klubu je si vědom s jak úzkým kádrem půjde do jarních bojů : “Kádr je velice úzký , ale veškerá jednání o jeho rozšíření a posílení alespoň o 2-3 hráče byla zatím neúspěšná. Naopak budou chybět dlouhodobě zraněný Honza Michel, Aleš Presl, který předčasně ukončil svou fotbalovou kariéru a příliš počítat asi nebudeme moci ani s Ondrou Janským z pracovních důvodů.
Osa kádru ale zůstává pro jaro téměř stejná a proto chci věřit, že jarní záchranářská mise bude úspěšná, i když lehké to samozřejmě určitě nebude” uvedl Petr Presl.

Podobné příspěvky