Program IV. třídy a výsledky Dlažov

Dlažov -statistika hráčů IV. tř. 2022-2023

Střelci branek IV.třída sk. A - podzim

HráčKlubVěkGólyOdehrané zápasy
Javůrek ŠtěpánSokol Dlažov361210
Flor MilanStart Dešenice32104
Vaněk MiroslavSokol Neznašovy3799
Voráček Pavel-50710
Lapáček Zdeněk-4364
Poupa JiříStart Dešenice4867
Janda Lukáš (1996)-2869
Vítovec PetrSokol Vrhaveč B2955
Razemberger Michal-2457
Kalivoda LukášSK Strážov “B”2056
Prodan OndřejStart Dešenice3346
Fojt MartinSokol Neznašovy4443
Vaverka Rudolf-31410
Vacovský VáclavSokol Vrhaveč B3636
Liška Jiří-50310
Červený Tadeáš-2239
Slanina JanSokol Vrhaveč B2938
Miškovič Ondřej-20310
Kůra AugustinSokol Dlažov4133
Potužník Jan-4825
Vostrý VáclavStart Dešenice4528
Kieweg JakubTJ Spůle 19943127
Varga MiroslavTJ Spůle 19944727
Dolanský AlešTJ Spůle 19942026
Vostrý KarelStart Dešenice5125
Reitmajer Petr 96Sokol Vrhaveč B5021
Šimsa PetrSokol Dlažov2612
Štefan LukášTJ Spůle 19942918
Ponocný PavelSokol Neznašovy4517
Mareš MichalSokol Neznašovy5017
Blahout VladimírSokol Dlažov4818
Šmalcl DanielSK Strážov “B”21110
Kalivoda TomášSK Strážov “B”2618
Franěk FrantišekSokol Vrhaveč B4014
Hromada LubošSokol Neznašovy4618
Bureš DavidStart Dešenice2412
Trefanec MichalStart Dešenice2614
Kovács MichalSokol Dlažov2311
Kilberger Petr-3618
Kalivoda Jakub-2713
Důlovec OndřejSokol Vrhaveč B2918
Vlach Jiří-2614
Bouberle David-2117
Vavírka MartinKovo Strážov (d)1717
Kovács Ivan 92Start Dešenice3117
Fremuth JakubSK Strážov “B”17110
Koura RadimSokol Vrhaveč B3313
Hromada TomášSokol Vrhaveč B3716
Frank KarelSokol Vrhaveč B3817
Hryhorak VasylSK Strážov “B”3813
Hrach Václav 03Sokol Vrhaveč B2116
Prechtl PatrikStart Dešenice2917
Lutšenko VolodymyrStart Dešenice39110
Vondřička TomášSokol Dlažov4119
Hlaváček MartinSokol Dlažov4219
Dryje JosefSokol Vrhaveč B5217

Statistika hráčů IV.třídy sk.A 2022/23

HráčKlubVěkGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasyVyhrané zápasyRemizované zápasyProhrané zápasy
Šmalcl DanielSK Strážov “B”2110010514
Voráček Pavel-5071010514
Fremuth JakubSK Strážov “B”1710010514
Ouda PavelSokol Dlažov5800010415
Lutšenko VolodymyrStart Dešenice3910010712
Vaverka Rudolf-3140010514
Liška Jiří-5030010514
Raška Josef-4700010118
Miškovič Ondřej-2030010514
Šimka JiříSokol Dlažov1700010415
Flax Martin-2500010118
Javůrek ŠtěpánSokol Dlažov36121010415
Kodeš PetrSokol Běšiny3900010415
Kopecký Daniel-2600010712
Kruliš Ladislav-1800010514
Pikhart Tomáš-520109414
Vaněk MiroslavSokol Neznašovy379109414
Červený Tadeáš-223009414
Kocum Jan-420009414
Homolka JakubSK Strážov “B”190009513
Kolář Martin-350109513
Skála PetrTJ Spůle 1994250009108
Ouda JanSokol Dlažov510009414
Frank Jakub-170009414
Hlaváček MartinSokol Dlažov421109315
Vondřička TomášSokol Dlažov411009414
Janda Lukáš (1996)-286009504
Janoušek David-470009513
Trefanec Tomáš-310009117
Langmajer Vladimír-420008413
Slanina JanSokol Vrhaveč B293008314
Fait JanTJ Spůle 1994430008017
Trefanec Ondřej-280008116
Zavřel Jiří-380008017
Blahout VladimírSokol Dlažov481008314
Šos Ladislav-190008413
Kalivoda TomášSK Strážov “B”261108413
Hromada LubošSokol Neznašovy461108413
Tomaka Robin-420208512
Uldrich Lukáš-360008512
Kilberger Petr-361108611
Vostrý Václav-452008602
Rosa Pavel-420008512
Důlovec Ondřej-291008413
Štefan LukášTJ Spůle 1994291008116
Pohlreich Josef-590008017
Varga MiroslavTJ Spůle 1994472007106
Unzeitig FilipSokol Neznašovy420007304
Šerý Kamil-480007511
Razemberger Michal-245007412
Kolář MiroslavSokol Vrhaveč B250107313
Duda EduardSokol Dlažov630007304
Penc OndřejStart Dešenice280007511
Bouberle David-211007412
Polívka Aleš-240007412
Vavírka MartinKovo Strážov (d)171007403
Kieweg JakubTJ Spůle 1994312007016
Ponocný PavelSokol Neznašovy451107313
Kavij MiroslavTJ Spůle 1994210007115
Frank KarelSokol Vrhaveč B381007313
Dryje JosefSokol Vrhaveč B521107214
Kovács Ivan 92Start Dešenice311007214
Šedivec MartinSokol Vrhaveč B200007304
Peleška PetrSokol Dlažov250007214
Poupa JiříStart Dešenice486107412
Mareš MichalSokol Neznašovy501007313
Prechtl PatrikStart Dešenice291107412
Mazánek JosefStart Dešenice420007502
Roda JiříSokol Dlažov610006204
Kalivoda LukášSK Strážov “B”205006411
Vacovský Václav-363106204
Hromada TomášSokol Vrhaveč B371006213
Krejčiřík Michal-490106402
Janeček Martin-250006015
Schwarz Ondřej-240106402
Hrach Václav 03Sokol Vrhaveč B211006402
Dolanský AlešTJ Spůle 1994202006114
Nevím MiroslavStart Dešenice340006411
Prodan OndřejStart Dešenice334006501
Kovács Ivan 71Sokol Dlažov520006303
Kocum LukášSokol Neznašovy370006402
Klátil FilipKovo Strážov (d)210006303
Toman Ondřej-270005212
Navara Martin-420005311
Černý MartinTJ Spůle 199410105104
Vostrý KarelStart Dešenice512005302
Buhuněk MartinSokol Dlažov340005212
Pacner Jindřich-520005212
Kalivoda JanSokol Neznašovy430005212
Bříza FrantišekSokol Dlažov320005302
Potužník Jan-482005311
Mildner RadekSokol Dlažov430005113
Vítovec PetrSokol Vrhaveč B295105302
Prener MartinSokol Dlažov260004112
Kozák TomášTJ Spůle 1994310004004
Skála JiříSokol Dlažov670004211
Petr Radovan-520004103
Schwarz VáclavSokol Neznašovy430004112
Flor Milan-3210004400
Lapáček Zdeněk-436004013
Franěk FrantišekSokol Vrhaveč B401004112
Holobradý PetrStart Dešenice300004202
Vlach Jiří-261004004
Pikhart HanušSokol Neznašovy500004211
Trefanec MichalStart Dešenice261004211
Soušek FrantišekTJ Spůle 1994510004013
Jahoda Marek-330003012
Toman PavelSokol Dlažov500003102
Leity JosefSokol Neznašovy310003102
Koura RadimSokol Vrhaveč B331003201
Bastl EduardSK Strážov “B”210003102
Burcal OndřejSokol Vrhaveč B210003300
Novák JiříSK Strážov “B”380003102
Hryhorak VasylSK Strážov “B”381003210
Dyk JanStart Dešenice430003300
Štancl Martin-430003201
Kalivoda Jakub-271003111
Fojt MartinSokol Neznašovy444003201
Kůra AugustinSokol Dlažov413003210
Flax Tomáš-370103003
Dulka JosefSokol Dlažov490002200
Lorenc Libor 88Sokol Vrhaveč B350002200
Bořánek Miroslav st-440002200
Havrlant PetrSokol Neznašovy460002101
Hryhorak Ivan-340002110
Plánička Václav-260002101
Šimsa PetrSokol Dlažov261002110
Hrach FrantišekSokol Vrhaveč B430002200
Toman JiříSK Strážov “B”440102002
Mráz MiroslavSokol Vrhaveč B390002101
Bureš DavidStart Dešenice241002200
Popelka StanislavSokol Vrhaveč B430002101
Pangerl JosefSK Strážov “B”520002002
Brůža VladimírSokol Dlažov250002101
Petrovič JurajSokol Neznašovy510002101
Blahout VladimírSokol Dlažov480002101
Kopačka Petr-380002101
Kopřiva TomášStart Dešenice350001001
Kieweg PavelTJ Spůle 1994560001001
Hebnar LubomírSokol Dlažov670001100
Plánička Václav-490001100
Fait ZbyněkSokol Vrhaveč B370001100
Holý MartinTJ Spůle 1994340001100
Hrach Václav 78Sokol Vrhaveč B460001001
Fiala LukášSokol Vrhaveč B440001001
Janáček DavidStart Dešenice280001100
Uldrich Kamil-400001100
Plíhal Martin-470001100
Reitmajer Petr 96Sokol Vrhaveč B502001100
Vaníček PavelStart Dešenice270001100
Kalivoda MartinKovo Strážov (d)170001100
Pytel JiříSK Klatovy 1898 B510001001
Binia ZdeněkSK Strážov “B”430001100
Štěrba EduardStart Dešenice400001100
Polák JosefTJ Spůle 1994270001001
Kovács MichalSokol Dlažov231001001