Chanovice/Kasejovice

Souhrnná statistika hráčů OPMŽ 2022-2023

HráčKlubDate of BirthVěkGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasyVyhrané zápasyRemizované zápasyProhrané zápasyVlastní góly
Černý MaximStart Luby B(MŽ)9.4.20101200010010
Petlička JakubTJ Sušice “B”25.3.20121000011000
Brunner MikulášStart Luby B(MŽ)16.5.20111100010010
Mach JosefTJ Sušice “B”12.2.20111110011000
Fiala JanChanovice/Kasejovice3.3.20111100010010
Pospíšil FrantišekTJ Sušice “B”26.10.20111000010100
Pilek JanHoražďov./Hrádek B18.4.20111100011000
Kůta BohumilChanovice/Kasejovice17.1.20101200010010
Boukal FilipChanovice/Kasejovice20.11.2013800010010
Šanda PavelStart Luby B(MŽ)13.8.20111100010010
Bauml FelixStart Luby B(MŽ)15.10.20111000010010
Svoboda AdamHoražďov./Hrádek B16.2.20121000010010
Vítek DavidTJ Sušice “B”12.9.20101230011000
Vítek JakubTJ Sušice “B”12.5.20111110011000
Vivatěnko PavelHoražďov./Hrádek B24.6.20121000011000
Khín SteveHoražďov./Hrádek B2.7.20121030011000
Kalčík LukášStart Luby B(MŽ)13.7.20091300011000
Mäntl AdamTJ Sušice “B”25.8.20101200010100
Smolík JanStart Luby B(MŽ)4.10.20111000011000
Vítek MatinTJ Sušice “B”8.12.20111000011000
Laně TobiasSK Bolešiny(MŽ)10.1.2013900010010
Novák JakubBolešiny (Ž)20.9.20091300010100
Česák JanSK Bolešiny(MŽ)10.1.2013900010010
Mařík TomášTJ Sušice “B”9.9.20091300010100
Bouše VítekChanovice/Kasejovice24.9.20121000011000
Adamec JanChanovice/Kasejovice28.4.20121000011000
Majer VáclavTJ Sušice “B”26.10.2012900011000
Šlechta MatějSK Bolešiny(MŽ)3.2.20121000010010
Peksa OndřejBolešiny (Ž)12.8.20091300010010
Diepold VojtěchStart Luby B(MŽ)13.1.20111100021010
Kučerka MichalStart Luby B(MŽ)13.11.20111000020020
Šíma ZdeněkStart Luby B(MŽ)20.3.20091300021010
Kleibl MatyášStart Luby B(MŽ)6.4.20111100020020
Čakrt FilipTJ Sušice “B”6.10.20111000021100
Skřivan TomášStart Luby B(MŽ)15.10.20101130021010
Jelínek MiroslavStart Luby B(MŽ)15.2.20111100020020
Zítek MiroslavStart Luby B(MŽ)24.5.2022000020020
Popule PatrikChanovice/Kasejovice13.12.20091200022000
Šantora DennisBolešiny (Ž)11.9.20091300020110
Krosčen SamuelTJ Sušice “B”8.9.20121000021100
Karkachov RomanTJ Sušice “B”23.1.20111110021100
Míka PavelHoražďov./Hrádek B12.4.20111110022000
Skryja MatyášTJ Sušice “B”31.8.20111100022000
Zach ŠimonChanovice/Kasejovice3.2.20121000021010
Kovářík JanBolešiny (Ž)15.9.20101200020020
Ducháč MatějTJ Sušice “B”2.3.20111110022000
Veselý LukášTJ Sušice “B”30.7.20111110022000
Kotalová PetraTJ Sušice “B”15.6.20091330022000
Skryja TadeášTJ Sušice “B”31.8.20111100022000
Stránský Sebastian-13.9.20101200021010
Matějka ŠimonSK Strážov (Ž)17.2.20091330021010
Kopečný VáclavBolešiny (Ž)20.12.20111000020110
Janda Tomáš (2010)SK Strážov (Ž)19.2.20101200020020
Červený MatějChanovice/Kasejovice10.5.20111100021010
Maňasová VeronikaSK Strážov (Ž)4.2.20091310020020
Česák ZdeněkBolešiny (Ž)9.8.20091340020110
Škanta MartinBolešiny (Ž)13.10.20101100020110
Adamec VojtěchChanovice/Kasejovice23.11.20101130032010
Filaus TomášChanovice/Kasejovice4.3.20111110032010
Šrejma DanielTJ Sušice “B”1.3.20111130032100
Šmat MichalTJ Sušice “B”9.10.20101100032100
Lysáček ŠtěpánTJ Sušice “B”20.4.20101210032100
Bártíková JulieChanovice/Kasejovice28.10.20101110032010
Motejzík JanChanovice/Kasejovice15.12.20101100032010
Křížek OndřejTJ Sušice “B”13.7.20121010032100
Karesová BarboraStart Luby B(MŽ)5.11.20111000031021
Motejzík FrantišekChanovice/Kasejovice15.12.20101110032010
Novák ZdeněkBolešiny (Ž)11.12.20111000030030
Reiser MiroslavBolešiny (Ž)1.11.20101100030120
Kraft FilipBolešiny (Ž)17.1.20111100030030
Hodl JiříBolešiny (Ž)25.3.20111100030120
Vondraš PetrBolešiny (Ž)20.11.20111020030120
Zemen ŠtěpánHoražďov./Hrádek B29.10.20101140032010
Mach ŠimonChanovice/Kasejovice1.2.20111100032010
Kotala MiroslavTJ Sušice “B”11.11.20101180032100
Hermančak MaximHoražďov./Hrádek B10.3.20121000033000
Hanzl MichaelTJ Sušice “B”24.2.20111100032100
Křen JakubStart Luby B(MŽ)1.9.20101200031020
Balvín DenisStart Luby B(MŽ)12.10.20101120031020
Vaněk VojtěchTJ Sušice “B”8.4.20121020032100
Nohel Alexandr RobinsonStart Luby B(MŽ)29.12.20111000031020
Mach KryštofChanovice/Kasejovice13.1.2013900032010
Bláha MartinChanovice/Kasejovice17.6.20121010032010
Kolář DanielStart Luby B(MŽ)26.5.20111130031020
Procházka PatrikHoražďov./Hrádek B11.9.20101200033000
Berényi OndřejHoražďov./Hrádek B15.9.20111110033000
Klečka ŠimonChanovice/Kasejovice21.3.20121000032010
Klečka DominikChanovice/Kasejovice24.6.2014800032010
Kubal VáclavHoražďov./Hrádek B25.2.20111150033000
Toman MarekSK Strážov (Ž)24.3.20091310031020
Mašek MichalStrážov22.11.20111030041030
Matějka VáclavStrážov26.10.20111000041030
Soušek VítSK Strážov (Ž)9.1.20101220041030
Peleška DavidTJ Sušice “B”20.8.20101210043100
Žigo FilipBolešiny (Ž)25.3.20111100040130
Kuba PatrikTJ Sušice “B”5.9.2022000043100
Kouba JakubHoražďov./Hrádek B11.8.20111120043010
Ryba VáclavHoražďov./Hrádek B22.9.20101200043010
Matějka LukášBolešiny (Ž)15.9.20101200040130
Kubal MatyášHoražďov./Hrádek B18.7.20111100043010
Plechinger SebastianBolešiny (Ž)8.9.20101200040130
Ryneš TomášBolešiny (Ž)5.12.20111000040130
Končal MatyášHoražďov./Hrádek B5.8.20111100043010
Němec PavelHoražďov./Hrádek B7.3.20111100043010
Matějka FrantišekSK Strážov (Ž)26.2.20101220041030
Pavelec JanHoražďov./Hrádek B22.5.20101200043010

Chanovice/Kasej. - mladší žáci 22/23

Tabulka střelců gólů OPMŽ 2022_23

2022-2023 Tabulka OPMŽdších žáků -

PosKlubZVRPGVGIGDB
143102781910
24301181179
342021115-46
44202915-66
541031215-33
64013619-131