Hrádek (MŽ)

Souhrn výsledků OP mladších žáků 2023/24

DatumUtkáníČas/VýsledekLigaSezónaHřištěČlánekDen zápasu
FC Švihov (MŽ) vs FC BezděkovOP mladší žáci2023/24-
Chanovice/Kasejovice vs Horažďovice B(MŽ)OP mladší žáci2023/24-
Hrádek B(MŽ) vs Strážov (MŽ)OP mladší žáci2023/24-
Start Luby B/Bolešiny(MŽ) vs TJ Sušice “B”OP mladší žáci2023/24-
TJ Žichovice(MŽ) vs SK Klatovy B/MochtínOP mladší žáci2023/24-
TJ Sušice “B” vs TJ Žichovice(MŽ)OP mladší žáci2023/24-
Chanovice/Kasejovice vs FC BezděkovOP mladší žáci2023/24-
Horažďovice B(MŽ) vs Hrádek B(MŽ)OP mladší žáci2023/24-
Strážov (MŽ) vs Start Luby B/Bolešiny(MŽ)OP mladší žáci2023/24-
TJ Sušice “B” vs Hrádek (MŽ)OP mladší žáci2023/24-
SK Klatovy B/Mochtín vs Start Luby B/Bolešiny(MŽ)OP mladší žáci2023/24-
Horažďovice B(MŽ) vs FC BezděkovOP mladší žáci2023/24-
Strážov (MŽ) vs Chanovice/KasejoviceOP mladší žáci2023/24-
SK Klatovy B/Mochtín vs FC Švihov (MŽ)OP mladší žáci2023/24-
Horažďovice B(MŽ) vs Strážov (MŽ)OP mladší žáci2023/24-
Chanovice/Kasejovice vs TJ Sušice “B”OP mladší žáci2023/24-
Hrádek B(MŽ) vs SK Klatovy B/MochtínOP mladší žáci2023/24-
Start Luby B/Bolešiny(MŽ) vs FC Švihov (MŽ)OP mladší žáci2023/24-
TJ Žichovice(MŽ) vs FC BezděkovOP mladší žáci2023/24-
FC Švihov (MŽ) vs TJ Žichovice(MŽ)OP mladší žáci2023/24-
SK Klatovy B/Mochtín vs Chanovice/KasejoviceOP mladší žáci2023/24-
TJ Sušice “B” vs Horažďovice B(MŽ)OP mladší žáci2023/24-
FC Švihov (MŽ) vs Hrádek B(MŽ)OP mladší žáci2023/24-
TJ Žichovice(MŽ) vs Start Luby B/Bolešiny(MŽ)OP mladší žáci2023/24-
Strážov (MŽ) vs FC BezděkovOP mladší žáci2023/24-
Horažďovice B(MŽ) vs SK Klatovy B/MochtínOP mladší žáci2023/24-
Chanovice/Kasejovice vs FC Švihov (MŽ)OP mladší žáci2023/24-
FC Bezděkov vs Start Luby B/Bolešiny(MŽ)OP mladší žáci2023/24-
Hrádek B(MŽ) vs TJ Žichovice(MŽ)OP mladší žáci2023/24-
Strážov (MŽ) vs TJ Sušice “B”OP mladší žáci2023/24-
TJ Sušice “B” vs FC BezděkovOP mladší žáci2023/24-
SK Klatovy B/Mochtín vs Strážov (MŽ)OP mladší žáci2023/24-
FC Švihov (MŽ) vs Horažďovice B(MŽ)OP mladší žáci2023/24-
Start Luby B/Bolešiny(MŽ) vs Hrádek B(MŽ)OP mladší žáci2023/24-
TJ Žichovice(MŽ) vs Chanovice/KasejoviceOP mladší žáci2023/24-
TJ Sušice “B” vs SK Klatovy B/MochtínOP mladší žáci2023/24-
Chanovice/Kasejovice vs Start Luby B/Bolešiny(MŽ)OP mladší žáci2023/24-
Horažďovice B(MŽ) vs TJ Žichovice(MŽ)OP mladší žáci2023/24-
Hrádek (MŽ) vs FC BezděkovOP mladší žáci2023/24-
Strážov (MŽ) vs FC Švihov (MŽ)OP mladší žáci2023/24-
SK Klatovy B/Mochtín vs FC BezděkovOP mladší žáci2023/24-
TJ Žichovice(MŽ) vs Strážov (MŽ)OP mladší žáci2023/24-
Hrádek (MŽ) vs Chanovice/KasejoviceOP mladší žáci2023/24-
Start Luby B/Bolešiny(MŽ) vs Horažďovice (MŽ)OP mladší žáci2023/24-
FC Švihov (MŽ) vs TJ Sušice “B”OP mladší žáci2023/24-
FC Švihov (MŽ) vs SK Klatovy B/MochtínOP mladší žáci2023/24-
Hrádek (MŽ) vs Horažďovice B(MŽ)OP mladší žáci2023/24-
TJ Žichovice(MŽ) vs TJ Sušice “B”OP mladší žáci2023/24-
Start Luby B/Bolešiny(MŽ) vs Strážov (MŽ)OP mladší žáci2023/24-
SK Klatovy B/Mochtín vs TJ Žichovice(MŽ)OP mladší žáci2023/24-
TJ Sušice “B” vs Start Luby B/Bolešiny(MŽ)OP mladší žáci2023/24-
Horažďovice B(MŽ) vs Chanovice/KasejoviceOP mladší žáci2023/24-
Chanovice/Kasejovice vs Strážov (MŽ)OP mladší žáci2023/24-
TJ Žichovice(MŽ) vs FC Švihov (MŽ)OP mladší žáci2023/24-
Start Luby B/Bolešiny(MŽ) vs SK Klatovy B/MochtínOP mladší žáci2023/24-
Hrádek (MŽ) vs TJ Sušice “B”OP mladší žáci2023/24-
FC Bezděkov vs Horažďovice B(MŽ)OP mladší žáci2023/24-
Strážov (MŽ) vs Hrádek (MŽ)OP mladší žáci2023/24-
FC Bezděkov vs Chanovice/KasejoviceOP mladší žáci2023/24-
TJ Sušice “B” vs Chanovice/KasejoviceOP mladší žáci2023/24-
Strážov (MŽ) vs Horažďovice B(MŽ)OP mladší žáci2023/24-
FC Švihov (MŽ) vs Start Luby B/Bolešiny(MŽ)OP mladší žáci2023/24-
SK Klatovy B/Mochtín vs Hrádek (MŽ)OP mladší žáci2023/24-
FC Bezděkov vs TJ Žichovice(MŽ)OP mladší žáci2023/24-
Chanovice/Kasejovice vs SK Klatovy B/MochtínOP mladší žáci2023/24-
Horažďovice B(MŽ) vs TJ Sušice “B”OP mladší žáci2023/24-
Start Luby B/Bolešiny(MŽ) vs TJ Žichovice(MŽ)OP mladší žáci2023/24-
Hrádek (MŽ) vs FC Švihov (MŽ)OP mladší žáci2023/24-
FC Bezděkov vs Strážov (MŽ)OP mladší žáci2023/24-
TJ Sušice “B” vs Strážov (MŽ)OP mladší žáci2023/24-
FC Švihov (MŽ) vs Chanovice/KasejoviceOP mladší žáci2023/24-
Start Luby B/Bolešiny(MŽ) vs FC BezděkovOP mladší žáci2023/24-
SK Klatovy B/Mochtín vs Horažďovice B(MŽ)OP mladší žáci2023/24-
TJ Žichovice(MŽ) vs Hrádek (MŽ)OP mladší žáci2023/24-
Strážov (MŽ) vs SK Klatovy B/MochtínOP mladší žáci2023/24-
Chanovice/Kasejovice vs TJ Žichovice(MŽ)OP mladší žáci2023/24-
Horažďovice B(MŽ) vs FC Švihov (MŽ)OP mladší žáci2023/24-
Hrádek (MŽ) vs Start Luby B/Bolešiny(MŽ)OP mladší žáci2023/24-
FC Bezděkov vs TJ Sušice “B”OP mladší žáci2023/24-
FC Bezděkov vs FC Švihov (MŽ)OP mladší žáci2023/24-
Strážov (MŽ) vs TJ Žichovice(MŽ)OP mladší žáci2023/24-
TJ Sušice “B” vs FC Švihov (MŽ)OP mladší žáci2023/24-
Chanovice/Kasejovice vs Hrádek (MŽ)OP mladší žáci2023/24-
Horažďovice B(MŽ) vs Start Luby B/Bolešiny(MŽ)OP mladší žáci2023/24-
FC Bezděkov vs SK Klatovy B/MochtínOP mladší žáci2023/24-
SK Klatovy B/Mochtín vs TJ Sušice “B”OP mladší žáci2023/24-
FC Švihov (MŽ) vs Strážov (MŽ)OP mladší žáci2023/24-
Start Luby B/Bolešiny(MŽ) vs Chanovice/KasejoviceOP mladší žáci2023/24-
TJ Žichovice(MŽ) vs Horažďovice B(MŽ)OP mladší žáci2023/24-
FC Bezděkov vs Hrádek (MŽ)OP mladší žáci2023/24-

2023-2024 Statistika hráčů OP mladších žáků

HráčKlubVěkGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasyVyhrané zápasyRemizované zápasyProhrané zápasyVlastní góly
Janda LukášSK Strážov (Ž)12000101180
Siegelová NikolaStart Luby B/Bolešiny(MŽ)12300103160
Toman TobiášStrážov (MŽ)12100101180
Simbartlová BarboraStart Luby B/Bolešiny(MŽ)11000103161
Hodl JiříStart Luby B/Bolešiny(MŽ)13700103160
Toman EliášStrážov (MŽ)12000101180
Bláha Šimon-12000103161
Hodek JosefSK Klatovy B/Mochtín12000103160
Liška DominikStrážov (MŽ)11000101180
Kníže Milan-121000103160
Brož OndřejTJ Žichovice(MŽ)820091170
Prexl ŠtěpánHrádek (MŽ)1230097200
Havlíček PetrFC Bezděkov1200094230
Mlnařík MichalFC Bezděkov1290094230
Opálko VojtěchFC Bezděkov1050094230
Svoboda TomášFC Bezděkov1131094230
Němec PavelHoražďovice/Hrádek B1310097200
Hnojská EllaFC Švihov (MŽ)1300093150
Ribar TomášStart Luby B/Bolešiny(MŽ)1100092160
Kindelmann LukášSK Klatovy B/Mochtín1100093150
Jiřík JakubHrádek (MŽ)1280097200
Denk Luboš KarelSK Strážov (Ž)1200091170
Kraft FilipBolešiny (Ž)1310092160
Svoboda AdamHoražďovice/Hrádek B1200097200
Kilián AlexanderTJ Žichovice(MŽ)1300091170
Žambůrek PatrikSK Klatovy B/Mochtín1100092160
Kopečný VáclavStart Luby B/Bolešiny(MŽ)12110092160
Hejlík PavelTJ Žichovice(MŽ)1010091171
Hanžlík KarelStrážov (MŽ)1011091170
Skála TomášFC Bezděkov1000094230
Kubal VáclavHrádek (MŽ)1360097200
Krosčen SamuelTJ Sušice “B”1120097110
Koudelka VojtěchHrádek (MŽ)12100097200
Kozák JakubFC Švihov (MŽ)12100093150
Mašek MichalSK Strážov (Ž)1260091170
Kubal MatyášHrádek (MŽ)1210097200
Žigo FilipStart Luby B/Bolešiny(MŽ)1360093060
Matějka VáclavSK Strážov (Ž)1211091170
Kindelmann JanHrádek (MŽ)1310097200
Jílková Sára-1300083050
Bláha MartinChanovice/Kasejovice1160086020
Bláha VáclavFC Švihov (MŽ)1300082150
Stulík FrantišekTJ Žichovice(MŽ)1100081160
Kreuzman DanielStart Luby B/Bolešiny(MŽ)1220082151
Korbelová ZuzanaHoražďovice B(MŽ)1230085210
Janošťáková KatarinaSK Klatovy B/Mochtín1110083140
Šíma PetrTJ Sušice “B”1210086110
Štěpánová TerezaHoražďovice B(MŽ)1320085210
Krejčí DavidTJ Sušice “B”1110086110
Janda Tomáš (2011)Strážov (MŽ)1200081160
Kadlec Vojtěch-1200083140
Kavale SebastianTJ Žichovice(MŽ)1000081160
Joza MatyášTJ Sušice “B”1330086110
Hanzl MichaelTJ Sušice “B”1320087010
Motejzík FrantišekChanovice/Kasejovice1370086020
Skryja TadeášTJ Sušice “B”1200086110
Linhart ŠimonFC Bezděkov1200084130
Klečka ŠimonChanovice/Kasejovice1210086020
Klečka DominikChanovice/Kasejovice910086020
Boukal FilipChanovice/Kasejovice10150086020
Zach ŠimonChanovice/Kasejovice1220086020
Mach KryštofChanovice/Kasejovice1110086020
Potužák VítSK Klatovy B/Mochtín1220083140
Motejzík JanChanovice/Kasejovice1360086020
Bouše VítekChanovice/Kasejovice1110086020
Mach ŠimonChanovice/Kasejovice1310086020
Dundr VojtaFC Bezděkov1220084130
Herman JonášHrádek (MŽ)1130086200
Bušek MarekStrážov (MŽ)1100080170
Šlechta VáclavFC Bezděkov1100083230
Hořánková AnetaFC Bezděkov1130084220
Požár DominikFC Bezděkov1320083230
Landfeld MatoušTJ Žichovice(MŽ)1100070160
Šrejma DanielTJ Sušice “B”1360076100
Vachovec ŠtěpánTJ Žichovice(MŽ)1000071060
Gökmen DenisHoražďovice B(MŽ)1110074210
Šafránek Jakub-1210071150
Kubaňová KateřinaSK Klatovy B/Mochtín1130072140
Lávička PetrHoražďovice B(MŽ)1150074210
Němec TomášHoražďovice B(MŽ)11140074210
Mesiar NikolasHoražďovice B(MŽ)1120074210
Vachovec JakubTJ Žichovice(MŽ)1100070160
Khín SteveHoražďovice B(MŽ)1110075110
Jetmarová EmaStart Luby B/Bolešiny(MŽ)1100072140
Blahout MatějStart Luby B/Bolešiny(MŽ)1130071060
Klečková LauraHoražďovice B(MŽ)1200074210
Mesiar SamuelHoražďovice B(MŽ)1120074210
Michálek MarekSK Klatovy B/Mochtín1110073040
Kavale TadeášTJ Žichovice(MŽ)1310071060
Šťastný JakubStrážov (MŽ)1200070160
Spasov Ivo-1411073040
Filaus TomášChanovice/Kasejovice1350075020
Voráček VáclavFC Bezděkov1300074210
Kadlec MatyášFC Bezděkov1100073130
Skryja MatyášTJ Sušice “B”1210065100
Švehla Lukáš-1320062040
Jílek FrantišekHrádek (MŽ)1030065100
Prexl JaroslavHrádek (MŽ)1030064200
Nový PetrTJ Žichovice(MŽ)1110061140
Matějka AdamStrážov (MŽ)1100060060
Veselý MilanTJ Sušice “B”1010066000
Ryneš TomášSK Klatovy B/Mochtín1200062130
Máška VáclavChanovice/Kasejovice1140064020
Veselý OndřejStrážov (MŽ)1200061140
Kouba JakubHrádek (MŽ)12110065100
Šlechta Matyáš-1200062130
Fišr MichalSK Klatovy B/Mochtín1010063030
Hermančak MaximHoražďovice B(MŽ)1210064110
Presl StanislavStrážov (MŽ)1000050050
Hránka DanielFC Švihov (MŽ)1200051040
Švehla JanHrádek (MŽ)1400055000
Červený Matěj .Chanovice/Kasejovice1200054010
Nemrava DanielTJ Sušice “B”1200054100
Křišťa JindřichSK Klatovy B/Mochtín1100050050
Kubaň TomášSK Klatovy B/Mochtín1130052120
Hejlíková BarboraTJ Žichovice(MŽ)1300051040
Vivatěnko PavelHoražďovice B(MŽ)1110054100
Potužák VáclavTJ Žichovice(MŽ)1100050140
Němeček JakubSK Klatovy B/Mochtín1140051130
Šperl OndřejStart Luby B/Bolešiny(MŽ)1100051130
Končal MatyášHoražďovice B(MŽ)1200054100
Karkachov RomanTJ Sušice “B”1390054100
Matějka LukášBolešiny (Ž)1310042020
Matějka František-1420041030
Zítek MiroslavSK Klatovy B/Mochtín1120043010
Matějková BarboraStrážov (MŽ)1210041120
Potužák JanHrádek (MŽ)1100042200
Vaněk VojtěchTJ Sušice “B”1200043100
Šlechta MatějStart Luby B/Bolešiny(MŽ)1200041030
Čakrt FilipTJ Sušice “B”1210043010
Vondřička TobiášHrádek (MŽ)1120043100
Kožnar KarelTJ Žichovice(MŽ)1100041030
Ryneš OndřejSK Klatovy B/Mochtín1000042020
Vlk RobinTJ Sušice “B”1030043010
Altschmied VáclavHoražďovice B(MŽ)1100043100
Hora AdamTJ Žichovice(MŽ)1000041120
Majer VáclavTJ Sušice “B”1130044000
Křížek OndřejTJ Sušice “B”1120043100
Černá KristýnaTJ Žichovice(MŽ)1300041030
Janeček Vojtěch-1350042110
Váně TomášStrážov (MŽ)1100040130
Kolář TobiasSK Klatovy B/Mochtín1010031110
Tsizdyn MaksymSK Klatovy B/Mochtín1200030030
Dobiáš David-1300031020
Smolař MatějSK Klatovy B/Mochtín900030030
Halmáš MaximSK Klatovy B/Mochtín900030030
Baierl AntonínTJ Sušice “B”1000033000
Pinkas JakubTJ Žichovice(MŽ)1200030120
Paroubek TomášSK Klatovy B/Mochtín1200032010
Veselý LukášTJ Sušice “B”1250033000
Mäntl RadekTJ Sušice “B”1040033000
Koreš LukášSK Klatovy B/Mochtín1000030030
Isopencu Sebastian EugenSK Klatovy B/Mochtín1100032010
Mašková NikolaStrážov (MŽ)1010031110
Nauš ŠimonFC Bezděkov800031020
Hnojská Ella-1200030030
Hladík PavelStart Luby B/Bolešiny(MŽ)1000031020
Mach JosefTJ Sušice “B”1360032100
Houdek TomášSK Klatovy B/Mochtín1200031110
Maršálek Roman-1100020110
Sopek PetrTJ Žichovice(MŽ)1300021010
Reiser MiroslavBolešiny (Ž)1300020020
Buchtelík Petr-1100020110
Faic VáclavTJ Sušice “B”1000022000
Tauer Jáchym-1110020110
Korbel JosefHoražďovice B(MŽ)920022000
Bouberle PetrSK Klatovy B/Mochtín1310022000
Rejthar DominikSK Klatovy B/Mochtín1100020020
Stibor SebastianoTJ Sušice “B”1000022000
Vondraš PetrBolešiny (Ž)1200020110
Novák ZdeněkBolešiny (Ž)1200020110
Gabriel MarekTJ Žichovice(MŽ)1100020020
Holý PavelTJ Sušice “B”1300021010
Kopnický Matěj-1210021010
Berényi OndřejHoražďov./Hrádek B1200021100
Michálek RobinSK Klatovy B/Mochtín1100021010
Červený MatějChanovice/Kasejovice1200022000
Kacerovský KryštofSK Klatovy B/Mochtín1100011000
Valečka Petr-1400010100
Pantoflíček BohdanBolešiny (Ž)1300010010
Rubeš Adam-1500010010
Čerba ProkopStart Luby B/Bolešiny(MŽ)1100010010
Turčín MatějFC Švihov (MŽ)1100010010
Podráský FilipFC Švihov (MŽ)1100010010
Zábran Pavel-1300010010
Truxa JanSK Strážov (Ž)1410010010
Pecha DávidFC Švihov (MŽ)1100010100
Janda Dorian-1000010010
Kutil VojtěchFC Bezděkov1200010100
Kadlecová AdélaStrážov (MŽ)1000011000
Dolejš SamuelSK Klatovy B/Mochtín1200010010
Malát OndřejStrážov (MŽ)900011000
Škanta MartinBolešiny (Ž)1300011000
Salaba TomášHoražďovice B(MŽ)920011000
Šedlbauer VojtěchSK Klatovy B/Mochtín1100010010
Hanžlíková ŠtěpánkaStrážov (MŽ)1000010010
Zeman ZdeněkTJ Sušice “B”1100010010
Rejžek OndřejSK Klatovy B/Mochtín1110011000
Voráček David-1300010100
Siegel PetrStart Luby B/Bolešiny(MŽ)900011000
Melichar MarekSK Klatovy B/Mochtín1200010010
Bauerová ViktorieSK Klatovy B/Mochtín1200010010
Tolar PetrStart Luby B/Bolešiny(MŽ)1100011000
Dumitras Andrei EduardStrážov (MŽ)1000010010
Kožnar PavelTJ Žichovice(MŽ)1000011000
Hromada LukášSK Klatovy B/Mochtín1000011000

Střelci branek OP mladších žáků 2023-2024

PořadíHráčKlubVěkGólyVlastní góly
1Boukal FilipChanovice/Kasejovice10150
2Němec TomášHoražďovice B(MŽ)11140
3Kopečný VáclavStart Luby B/Bolešiny(MŽ)12110
4Kouba JakubHrádek (MŽ)12110
5Kozák JakubFC Švihov (MŽ)12100
6Koudelka VojtěchHrádek (MŽ)12100
7Kníže Milan-12100
8Mlnařík MichalFC Bezděkov1290
9Karkachov RomanTJ Sušice “B”1390
10Jiřík JakubHrádek (MŽ)1280
11Motejzík FrantišekChanovice/Kasejovice1370
12Hodl JiříStart Luby B/Bolešiny(MŽ)1370
13Bláha MartinChanovice/Kasejovice1160
14Motejzík JanChanovice/Kasejovice1360
15Mach JosefTJ Sušice “B”1360
16Kubal VáclavHrádek (MŽ)1360
17Šrejma DanielTJ Sušice “B”1360
18Žigo FilipStart Luby B/Bolešiny(MŽ)1360
19Mašek MichalSK Strážov (Ž)1260
20Filaus TomášChanovice/Kasejovice1350
21Opálko VojtěchFC Bezděkov1050
22Janeček Vojtěch-1350
23Lávička PetrHoražďovice B(MŽ)1150
24Veselý LukášTJ Sušice “B”1250
25Máška VáclavChanovice/Kasejovice1140
26Mäntl RadekTJ Sušice “B”1040
27Němeček JakubSK Klatovy B/Mochtín1140
28Svoboda TomášFC Bezděkov1130
29Hořánková AnetaFC Bezděkov1130
30Korbelová ZuzanaHoražďovice B(MŽ)1230
31Herman JonášHrádek (MŽ)1130
32Joza MatyášTJ Sušice “B”1330
33Majer VáclavTJ Sušice “B”1130
34Siegelová NikolaStart Luby B/Bolešiny(MŽ)1230
35Prexl ŠtěpánHrádek (MŽ)1230
36Blahout MatějStart Luby B/Bolešiny(MŽ)1130
37Vlk RobinTJ Sušice “B”1030
38Jílek FrantišekHrádek (MŽ)1030
39Prexl JaroslavHrádek (MŽ)1030
40Kubaň TomášSK Klatovy B/Mochtín1130
41Kubaňová KateřinaSK Klatovy B/Mochtín1130
42Korbel JosefHoražďovice B(MŽ)920
43Požár DominikFC Bezděkov1320
44Dundr VojtaFC Bezděkov1220
45Zach ŠimonChanovice/Kasejovice1220
46Salaba TomášHoražďovice B(MŽ)920
47Zítek MiroslavSK Klatovy B/Mochtín1120
48Štěpánová TerezaHoražďovice B(MŽ)1320
49Vondřička TobiášHrádek (MŽ)1120
50Brož OndřejTJ Žichovice(MŽ)820
51Mesiar NikolasHoražďovice B(MŽ)1120
52Mesiar SamuelHoražďovice B(MŽ)1120
53Matějka František-1420
54Potužák VítSK Klatovy B/Mochtín1220
55Kreuzman DanielStart Luby B/Bolešiny(MŽ)1221
56Krosčen SamuelTJ Sušice “B”1120
57Hanzl MichaelTJ Sušice “B”1320
58Švehla Lukáš-1320
59Křížek OndřejTJ Sušice “B”1120
60Mach ŠimonChanovice/Kasejovice1310
61Bouše VítekChanovice/Kasejovice1110
62Klečka DominikChanovice/Kasejovice910
63Klečka ŠimonChanovice/Kasejovice1210
64Mach KryštofChanovice/Kasejovice1110
65Hermančak MaximHoražďovice B(MŽ)1210
66Fišr MichalSK Klatovy B/Mochtín1010
67Šíma PetrTJ Sušice “B”1210
68Hejlík PavelTJ Žichovice(MŽ)1011
69Toman TobiášStrážov (MŽ)1210
70Kavale TadeášTJ Žichovice(MŽ)1310
71Krejčí DavidTJ Sušice “B”1110
72Khín SteveHoražďovice B(MŽ)1110
73Gökmen DenisHoražďovice B(MŽ)1110
74Kraft FilipBolešiny (Ž)1310
75Čakrt FilipTJ Sušice “B”1210
76Kopnický Matěj-1210
77Šafránek Jakub-1210
78Hanžlík KarelStrážov (MŽ)1010
79Tauer Jáchym-1110
80Rejžek OndřejSK Klatovy B/Mochtín1110
81Bouberle PetrSK Klatovy B/Mochtín1310
82Truxa JanSK Strážov (Ž)1410
83Kubal MatyášHrádek (MŽ)1210
84Janošťáková KatarinaSK Klatovy B/Mochtín1110
85Němec PavelHoražďovice/Hrádek B1310
86Kindelmann JanHrádek (MŽ)1310
87Matějka LukášBolešiny (Ž)1310
88Matějka VáclavSK Strážov (Ž)1210
89Kolář TobiasSK Klatovy B/Mochtín1010
90Michálek MarekSK Klatovy B/Mochtín1110
91Nový PetrTJ Žichovice(MŽ)1110
92Vivatěnko PavelHoražďovice B(MŽ)1110
93Matějková BarboraStrážov (MŽ)1210
94Spasov Ivo-1410
95Skryja MatyášTJ Sušice “B”1210
96Mašková NikolaStrážov (MŽ)1010
97Veselý MilanTJ Sušice “B”1010

2023-2024 Tabulka OPMŽ

PosKlubZVRPGVGIGDB
11081157243325
2107215384523
3970252124021
41062247153220
5FC Bezděkov94232433-914
6103163434010
7103162541-1610
8103162257-3510
9101181457-434
1010118855-474