Start Luby B(Ž)

Střelci branek OP straších žáků 22/23

PořadíHráčKlubGóly
1Novák DominikSK Strážov (Ž)17
2Emeriáš PatrikBolešiny (Ž)15
3Bubela ZdeněkS. Kolinec13
4Hosnedl LukášSK Strážov (Ž)13
5Žák PetrS.Chudenice/Sl.Koloveč10
6Klečka LukášPačejov/Chanovice9
7Slouka DominikSK Strážov (Ž)9
8Těžký MikulášS. Kolinec8
9Toman MarekSK Strážov (Ž)8
10Makovcová KarolínaHoražďov./Hrádek B6
11Soukup MatějHoražďov./Hrádek B6
12Helfer DanielS. Kolinec6
13Kalčík LukášStart Luby B(MŽ)6
14Trylč FrantišekStart Luby B(Ž)5
15Matějka ŠimonSK Strážov (Ž)4
16Ocular DanielFC Švihov (Ž)4
17Suda JanBolešiny (Ž)4
18Končal MiroslavHoražďovice/Hrádek B4
19Duchoň TobiášS.Chudenice(MŽ)4
20Papay VítStart Luby B(Ž)4
21Matásek ZdeněkSK Strážov (Ž)3
22Pacholík MartinHoražďov./Hrádek B3
23Hrach DavidSK Strážov (Ž)3
24Šillar Jan MirkoStart Luby B(Ž)3
25Holzknecht DominikStart Luby B(Ž)3
26Vavírka MartinSK Strážov (Ž)3
27Vondřička JanS. Kolinec2
28Červeňák KristiánHoražďovice/Hrádek B2
29Beníšek TomášPačejov/Chanovice2
30Bubela TadeášS. Kolinec2
31Pavelec OndřejHoražďovice/Hrádek B2
32Boř JanHoražďovice/Hrádek B2
33Faltys MartinHoražďov./Hrádek B2
34Česák ZdeněkBolešiny (Ž)2
35Langhamer Jan-2
36Zajíček Luca RomanHoražďovice/Hrádek B2
37Makovec JanHoražďov./Hrádek B2
38Posavád JakubPačejov/Chanovice2
39Holý ZdeněkBolešiny (Ž)2
40Velkoborský TadeášBolešiny (Ž)2
41Hulec MilanS.Chudenice(MŽ)2
42Uldrich MichaelStart Luby B(Ž)2
43Maňasová VeronikaSK Strážov (Ž)2
44Prexl TomášHoražďovice/Hrádek B2
45Soušek VítSK Strážov (Ž)2
46Holý HynekStart Luby B(Ž)1
47Hnojská EliškaPačejov/Chanovice1
48Šlechta VladimírHoražďov./Hrádek B1
49Jiřík Artur-1
50Koželuh JanS. Kolinec1

Statistika hráčů -Luby B 22/23

2022_2023 Statistika OP starších žáků

HráčKlubVěkGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasy
Těžký MatějS. Kolinec1400010
Peksa OndřejBolešiny (Ž)1310010
Bezanec RomanFC Švihov (Ž)1200010
Ocular DanielFC Švihov (Ž)1340010
Pacholík MartinHoražďov./Hrádek B1330010
Zábran PavelS.Chudenice/Sl.Koloveč1201010
Těžký MikulášS. Kolinec1381010
Novák DominikSK Strážov (Ž)14172010
Behenský RomanPačejov/Chanovice1200010
Toman MarekSK Strážov (Ž)1380010
Posavád JakubPačejov/Chanovice1320010
Holzknecht DominikStart Luby B(Ž)1431010
Papay VítStart Luby B(Ž)1441010
Mastný LukášBolešiny (Ž)1400010
Homolka OndřejS.Chudenice(MŽ)100010
Homolka VítekS.Chudenice(MŽ)1100010
Ladman MichalPačejov/Chanovice1410010
Hulec MilanS.Chudenice(MŽ)120010
Slouka DominikSK Strážov (Ž)1492010
Maňasová VeronikaSK Strážov (Ž)1321010
Suda JanBolešiny (Ž)1341010
Matásek ZdeněkSK Strážov (Ž)1430010
Jiřík MichalSK Strážov (Ž)1400010
Hrach DavidSK Strážov (Ž)1430010
Pretl DavidS. Kolinec1200010
Rubeš AdamSK Strážov (Ž)1300010
Bubela ZdeněkS. Kolinec13130010
Brůha Zdeněk-130009
Šmejkal DanielS.Chudenice(MŽ)120009
Bezděk KryštofFC Švihov (Ž)110009
Rada JiříPačejov/Chanovice120009
Helfer DanielS. Kolinec136009
Makovec JanHoražďov./Hrádek B132009
Sklenář JakubStart Luby B(Ž)11109
Kadlec PavelS.Chudenice(MŽ)10009
Uldrich MichaelStart Luby B(Ž)152009
Švehla LukášFC Švihov (Ž)120009
Hosnedl LukášSK Strážov (Ž)1413009
Matějka ŠimonSK Strážov (Ž)134009
Faltys MartinHoražďov./Hrádek B132009
Holý ZdeněkBolešiny (Ž)132009
Jílková SáraFC Švihov (Ž)120009
Koželuh JanS. Kolinec131009
Vavírka MartinSK Strážov “B”153009
Čada PavelBolešiny (Ž)130009
Boř JanHoražďovice/Hrádek B142009
Šantora DennisBolešiny (Ž)131009
Žežulka Jiří-130009
Bubela TadeášS. Kolinec112009
Beníšek TomášPačejov/Chanovice152009
Písařík MiroslavS.Chudenice/Sl.Koloveč140009
Hujo MartinS.Chudenice/Sl.Koloveč130009
Zajíček Luca RomanHoražďovice/Hrádek B142009
Veringerová AdélaPačejov/Chanovice150009
Beran JanBolešiny (Ž)131009
Veselá JolanaPačejov/Chanovice140009
Buchta PavelPačejov/Chanovice120008
Trylč FrantišekStart Luby B(Ž)145008
Begerl Alexia Franziska-130008
Ležáková AdélaPačejov/Chanovice120008
Hnojská EliškaPačejov/Chanovice131008
Smolík LukášPačejov/Chanovice130008
Soukup MatějHoražďovice/Hrádek B136108
Končal MiroslavHoražďovice/Hrádek B144008
Boublík JiříS. Kolinec100008
Vondřička JanS. Kolinec142008
Bílek DominikHoražďovice/Hrádek B130108
Přerost MarekS. Kolinec120008
Mazancová DanielaStart Luby B(MŽ)130008
Šimpach MatějFC Švihov (Ž)120008
Bureš MartinBolešiny (Ž)140008
Kluch JiříS. Kolinec120008
Adamec MartinS.Chudenice(MŽ)10008
Roháč MichalBolešiny (Ž)130008
Kadlec PetrS.Chudenice(MŽ)10008
Velkoborský TadeášBolešiny (Ž)132008
Kadlec VojtěchFC Švihov (Ž)110007
Holý HynekStart Luby B(Ž)141007
Janovcová MariePačejov/Chanovice120007
Šafránek JakubFC Švihov (Ž)110007
Němeček VáclavS.Chudenice/Sl.Koloveč140007
Posavádová LuciePačejov/Chanovice151007
Janovcová PavlínaPačejov/Chanovice170007
Hanzlíková NikolaFC Švihov (Ž)121007
Wiederstein DominikS.Chudenice(MŽ)10007
Žák PetrS.Chudenice/Sl.Koloveč1510007
Koudelka OndřejHoražďovice/Hrádek B130007
Duchoň TobiášS.Chudenice(MŽ)114007
Zábran RomanFC Švihov (Ž)130107
Szabó RichardS. Kolinec120007
Janovec JakubPačejov/Chanovice90007
Emeriáš PatrikBolešiny (Ž)1515006
Bubela ŠtěpánS. Kolinec150006
Benda VáclavHoražďovice/Hrádek B140006
Procházka DanielS. Kolinec141006
Červeňák KristiánHoražďovice/Hrádek B142006
Průcha Dominik-141006
Klečka LukášPačejov/Chanovice129006
Jančovič MatějFC Švihov (Ž)130006
Laitl OndřejS.Chudenice/Sl.Koloveč120106
Jarolím FilipHoražďovice/Hrádek B141106
Běloch TomášBolešiny (Ž)130006
Česák ZdeněkBolešiny (Ž)132006
Hrdlička VítBolešiny (Ž)140005
Šlechta VladimírHoražďov./Hrádek B91005
Doubrava MatyášS. Kolinec120005
Soušek VítSK Strážov (Ž)122005
Prexl VojtěchHoražďov./Hrádek B120005
Matějka FrantišekSK Strážov (Ž)120005
Kolář MartinHoražďovice/Hrádek B141005
Kozák JakubFC Švihov (Ž)110005
Makovcová KarolínaHoražďov./Hrádek B136004
Hrabačka MikulášPačejov/Chanovice131004
Novák JakubBolešiny (Ž)130004
Velkoborský JanBolešiny (Ž)130004
Prexl TomášHoražďovice/Hrádek B132004
Janda Tomáš (2010)SK Strážov (Ž)120004
Kalčík LukášStart Luby B(MŽ)136104
Jiřík Artur-141104
Pavelec OndřejHoražďovice/Hrádek B142004
Kojzar MarcelBolešiny (Ž)140004
Kaleja DavidBolešiny (Ž)151004
Mareš PetrS. Kolinec140003
Hoffmann MatyášStart Luby B(MŽ)00003
Pech ŠtěpánS. Kolinec140003
Kraft FilipBolešiny (Ž)111003
Langhamer Jan-152103
Lávička JakubHoražďovice/Hrádek B130002
Altman VojtěchS.Chudenice(MŽ)130002
Pitra VáclavStart Luby B(Ž)130002
Mareš JaroslavStart Luby B(Ž)130002
Koloros MatějS. Kolinec120002
Šillar Jan MirkoStart Luby B(Ž)123002
Šašek MichaelHoražďovice/Hrádek B31002
Holý Tomáš-150001
Běloušek PavelStart Luby B(MŽ)130001
Holeček MatyášHoražďovice/Hrádek B140001
Sedláček RadekS.Chudenice/Sl.Koloveč120001
Bernklanová TerezaS.Chudenice/Sl.Koloveč121001
Hlaváč Matěj-30001
Hozman Denis-140001
Holý Vojtěch-30001
Šůsová DoraHoražďovice/Hrádek B130001
Uldrych Pavel-30001
Král TomášStart Luby B(MŽ)131001
Moravec MarekS.Chudenice/Sl.Koloveč150001
Hadrava Zdeněk-150001

Tabulka OP starších žáků 2022/23

PosKlubZVRPGVGIGDB
11010006675930
21070332161621
3106043328518
4105053128315
51031639271210
6103162926310
7103071263-519
8102081764-476