Výsledky OP mužů - roč.2018/2019

DatumUtkáníČas/VýsledekLigaSezónaHřištěČlánek
FK Budětice 2012 vs Měcholupy AOkresní přebor2018/19
Chudenice vs JanoviceOkresní přebor2018/19
Železná Ruda vs Malý BorOkresní přebor2018/19
Sokol Mochtín B vs Sušice BOkresní přebor2018/19
TJ Nezamyslice vs Dlouhá VesOkresní přebor2018/19
Luby B vs Strážov AOkresní přebor2018/19
Bolešiny A vs Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19
Sokol Hradešice vs Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19
Měcholupy A vs ChudeniceOkresní přebor2018/19
Dlouhá Ves vs FK Budětice 2012Okresní přebor2018/19
Janovice vs Bolešiny AOkresní přebor2018/19
Strážov A vs Železná RudaOkresní přebor2018/19
Malý Bor vs TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19
Sušice B vs Luby BOkresní přebor2018/19
F K Budětice 2012 vs Malý BorOkresní přebor2018/19
Sokol Hradešice vs JanoviceOkresní přebor2018/19
Dlouhá Ves vs ChudeniceOkresní přebor2018/19
TJ Nezamyslice vs Strážov AOkresní přebor2018/19
Železná Ruda vs Sušice BOkresní přebor2018/19
Luby B vs Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19
Bolešiny A vs Měcholupy AOkresní přebor2018/19
Dlouhá Ves vs Bolešiny AOkresní přebor2018/19
Sokol Mochtín B vs JanoviceOkresní přebor2018/19
Malý Bor vs ChudeniceOkresní přebor2018/19
Strážov A vs FK Budětice 2012Okresní přebor2018/19
Luby B vs Železná RudaOkresní přebor2018/19
Měcholupy A vs Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19
Sušice B vs TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19
FK Budětice 2012 vs Sušice BOkresní přebor2018/19
Chudenice vs Strážov AOkresní přebor2018/19
Železná Ruda vs Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19
Janovice vs Měcholupy AOkresní přebor2018/19
TJ Nezamyslice vs Luby BOkresní přebor2018/19
Bolešiny A vs Malý BorOkresní přebor2018/19
Sokol Hradešice vs Dlouhá VesOkresní přebor2018/19
Malý Bor vs Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19
Dlouhá Ves vs JanoviceOkresní přebor2018/19
Železná Ruda vs TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19
Luby B vs FK Budětice 2012Okresní přebor2018/19
Strážov A vs Bolešiny AOkresní přebor2018/19
Sušice B vs ChudeniceOkresní přebor2018/19
Sokol Mochtín B vs Měcholupy AOkresní přebor2018/19
FK Budětice 2012 vs Železná RudaOkresní přebor2018/19
Sokol Hradešice vs Strážov AOkresní přebor2018/19
Janovice vs Malý BorOkresní přebor2018/19
TJ Nezamyslice vs Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19
Bolešiny A vs Sušice BOkresní přebor2018/19
Chudenice vs Luby BOkresní přebor2018/19
Měcholupy A vs Dlouhá VesOkresní přebor2018/19
TJ Nezamyslice vs FK Budětice 2012Okresní přebor2018/19
Železná Ruda vs ChudeniceOkresní přebor2018/19
Sokol Mochtín B vs Dlouhá VesOkresní přebor2018/19
Malý Bor vs Měcholupy AOkresní přebor2018/19
Sušice B vs Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19
Luby B vs Bolešiny AOkresní přebor2018/19
Strážov A vs JanoviceOkresní přebor2018/19
Chudenice vs TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19
Janovice vs Sušice BOkresní přebor2018/19
FK Budětice 2012 vs Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19
Dlouhá Ves vs Malý BorOkresní přebor2018/19
Měcholupy A vs Strážov AOkresní přebor2018/19
Bolešiny A vs Železná RudaOkresní přebor2018/19
Sokol Hradešice vs Luby BOkresní přebor2018/19
Železná Ruda vs Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19
TJ Nezamyslice vs Bolešiny AOkresní přebor2018/19
Sušice B vs Měcholupy AOkresní přebor2018/19
FK Budětice 2012 vs ChudeniceOkresní přebor2018/19
Sokol Mochtín B vs Malý BorOkresní přebor2018/19
Strážov A vs Dlouhá VesOkresní přebor2018/19
Luby B vs JanoviceOkresní přebor2018/19
Bolešiny A vs FK Budětice 2012Okresní přebor2018/19
Janovice vs Železná RudaOkresní přebor2018/19
Chudenice vs Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19
Sokol Hradešice vs TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19
Měcholupy A vs Luby BOkresní přebor2018/19
T. Dlouhá Ves vs Sušice BOkresní přebor2018/19
Malý Bor vs Strážov AOkresní přebor2018/19
FK Budětice 2012 vs Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19
Chudenice vs Bolešiny AOkresní přebor2018/19
Sušice B — Malý BorOkresní přebor2018/19
Železná Ruda — Měcholupy AOkresní přebor2018/19
TJ Nezamyslice — JanoviceOkresní přebor2018/19
Strážov A vs Sušice BOkresní přebor2018/19
Bolešiny A vs Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19
Sokol Hradešice vs ChudeniceOkresní přebor2018/19
Janovice vs FK Budětice 2012Okresní přebor2018/19
Malý Bor vs Luby BOkresní přebor2018/19
Měcholupy A vs TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19
Dlouhá Ves vs Železná RudaOkresní přebor2018/19
Sokol Mochtín B vs Strážov AOkresní přebor2018/19
Luby B — Dlouhá VesOkresní přebor2018/19
Chudenice — T. Dlouhá VesOkresní přebor2018/19
Sokol Mochtín B — Luby BOkresní přebor2018/19
Janovice — Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19
Měcholupy A — Bolešiny AOkresní přebor2018/19
Sušice B — Železná RudaOkresní přebor2018/19
Strážov — TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19
Malý Bor — F K Budětice 2012Okresní přebor2018/19
TJ Nezamyslice — Sušice BOkresní přebor2018/19
F K Budětice 2012 — Strážov AOkresní přebor2018/19
Janovice — Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19
Železná Ruda — Luby BOkresní přebor2018/19
Chudenice — Malý BorOkresní přebor2018/19
Sokol Hradešice — Měcholupy AOkresní přebor2018/19
Sušice B — F K Budětice 2012Okresní přebor2018/19
Dlouhá Ves — Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19
Měcholupy A — JanoviceOkresní přebor2018/19
Luby B — TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19
Malý Bor — Bolešiny AOkresní přebor2018/19
Strážov A — ChudeniceOkresní přebor2018/19
Sokol Mochtín B — Železná RudaOkresní přebor2018/19
F K Budětice 2012 — Luby BOkresní přebor2018/19
Sokol Hradešice — Malý BorOkresní přebor2018/19
Měcholupy A — Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19
Janovice — Dlouhá VesOkresní přebor2018/19
Chudenice — Sušice BOkresní přebor2018/19
Bolešiny A — Strážov AOkresní přebor2018/19
TJ Nezamyslice — Železná RudaOkresní přebor2018/19
Sokol Mochtín B — TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19
Dlouhá Ves — Měcholupy AOkresní přebor2018/19
Železná Ruda — F K Budětice 2012Okresní přebor2018/19
Malý Bor — JanoviceOkresní přebor2018/19
Luby B — ChudeniceOkresní přebor2018/19
Strážov A — Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19
Aktuání videoOkresní přebor2018/19
Sušice B — Bolešiny AOkresní přebor2018/19
F K Budětice 2012 — TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19
Janovice — Strážov AOkresní přebor2018/19
Chudenice — Železná RudaOkresní přebor2018/19
Bolešiny A — Luby BOkresní přebor2018/19
Dlouhá Ves — Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19
Sokol Hradešice — Sušice BOkresní přebor2018/19
Měcholupy A — Malý BorOkresní přebor2018/19
Železná Ruda — Bolešiny AOkresní přebor2018/19
Sokol Mochtín B — F K Budětice 2012Okresní přebor2018/19
TJ Nezamyslice — ChudeniceOkresní přebor2018/19
Luby B — Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19
Strážov A — Měcholupy AOkresní přebor2018/19
Malý Bor — Dlouhá VesOkresní přebor2018/19
Sušice B — JanoviceOkresní přebor2018/19
Malý Bor — Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19
Sokol Hradešice — Železná RudaOkresní přebor2018/19
Bolešiny A — TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19
Měcholupy A — Sušice BOkresní přebor2018/19
Chudenice — F K Budětice 2012Okresní přebor2018/19
Janovice — Luby BOkresní přebor2018/19
Dlouhá Ves — Strážov AOkresní přebor2018/19
F K Budětice 2012 — Bolešiny AOkresní přebor2018/19
TJ Nezamyslice — Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19
Železná Ruda — JanoviceOkresní přebor2018/19
Sušice B — Dlouhá VesOkresní přebor2018/19
Sokol Mochtín B — ChudeniceOkresní přebor2018/19
Luby B — Měcholupy AOkresní přebor2018/19
Strážov A — Malý BorOkresní přebor2018/19
Sokol Hradešice — F K Budětice 2012Okresní přebor2018/19
Dlouhá Ves — Luby BOkresní přebor2018/19
Měcholupy A — Železná RudaOkresní přebor2018/19
Bolešiny A — ChudeniceOkresní přebor2018/19
Janovice — TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19
Strážov A — Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19
Malý Bor — Sušice BOkresní přebor2018/19
F K Budětice 2012 — JanoviceOkresní přebor2018/19
TJ Nezamyslice — Měcholupy AOkresní přebor2018/19
Železná Ruda — Dlouhá VesOkresní přebor2018/19
Chudenice — Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19
Sokol Mochtín B — Bolešiny AOkresní přebor2018/19
Luby B — Malý BorOkresní přebor2018/19
Sušice B — Strážov AOkresní přebor2018/19
Sokol Hradešice — Bolešiny AOkresní přebor2018/19
Janovice — ChudeniceOkresní přebor2018/19
Dlouhá Ves — TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19
Sušice B — Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19
Měcholupy A — F K Budětice 2012Okresní přebor2018/19
Strážov A — Luby BOkresní přebor2018/19
Malý Bor — Železná RudaOkresní přebor2018/19
F K Budětice 2012 — Dlouhá VesOkresní přebor2018/19
Železná Ruda — Strážov AOkresní přebor2018/19
Sokol Mochtín B — Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19
TJ Nezamyslice — Malý BorOkresní přebor2018/19
Bolešiny A — JanoviceOkresní přebor2018/19
Chudenice — Měcholupy AOkresní přebor2018/19
Luby B — Sušice BOkresní přebor2018/19
Janovice — Malý BorOkresní přebor2018/19
Měcholupy A — ChudeniceOkresní přebor2018/19

Budětice - hráči

PořadíHráčOdehrané zápasyVyhrané zápasyRemizované zápasyProhrané zápasy
1Hlavin David269017
2Štěch Martin238015
3Sekyra Jan238015
4Paroubek Marek238015
5Fiala Luboš239014
6Korda Václav218013
7Hozman Václav218013
8Josefík Jiří217014
9Frančík Zdeněk186012
10Kripel Michal187011
11Homolka David165011
12Vinter Jiří164012
13Melka Roman16808
14Chmelík David15609
15Novotný Martin14806
16Janečka Petr13409
17Toucha Pavel12408
18Slifka Michal11308
19Vinter Jindřich10406
20Tušinovský Jan9108
21Adamec Jiří2002
22Novák Martin2002
23Chmelík Zbyněk1001
24Pazdera Jakub1001
25Miroš Martin0000

Budětice - góly

FK Budětice – statistika hráči 2018/19

Budětice – statistika hráčů 2018/19

STŘELCI – OKRESNÍ PŘEBOR 2019/20

HráčKlubGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasy
Januš DanielMěčín192013
Sekyra JanF K Budětice 2012178013
Urban MiroslavJanovice106111
Benda JosefMěčín10108
Bečka StanislavMěcholupy A94010
Melka FrantišekSokol Hradešice92013
Mašek ZbyněkFK Nýrsko B7109
Jirotka JakubLuby B72112
Toman ZbyněkStrážov A72012
Kološ DavidStrážov A71013
Vaněček DavidSokol Hradešice6006
Švec PavelDlouhá Ves61013
Vachtl PavelChudenice6009
Melka RomanF K Budětice 20126209
Šuba VladimírTJ K. Hory61012
Řimnáč DanielTJ K. Hory62012
Hájek MatějJanovice6209
Bártík JanTJ K. Hory6419
Šipla MiroslavMalý Bor62012
Chaluš MichalStrážov A62013
Němec DušanMěčín61011
Aschenbrenner JanTJ Nezamyslice5007
Šlegl JanJanovice50013
Petruška PatrikJanovice57112
Škvarenina MichalFK Nýrsko B50010
Kotlan DanielJanovice52010
Panuška VáclavSokol Hradešice51013
Mirvald JakubTJ K. Hory49111
Jandečka TomášMěcholupy A42011
Baumruk JanMěčín40012
Sládek DominikLuby B4106
Miroš MartinF K Budětice 20124209
Fremuth VáclavChudenice4407
Bastl MartinFK Nýrsko B4105
Jiřík JosefTJ Nezamyslice4309
Buchta MichaelSokol Hradešice45013
Šlehofer MartinFK Nýrsko B33011
Šatra PavelTJ Nezamyslice32011
Janda LeonLuby B3208
Šimek JanMěčín32011
Kodýtek MiroslavSokol Hradešice32011
Kulhánek MartinDlouhá Ves31013
Šleis KarelLuby B3105
Bálek DušanMěcholupy A3005
Tomek PetrTJ K. Hory3006
Zhvakin Aleksan.Janovice37010
Veselka KarelMěcholupy A3417
Pavlík JakubFK Nýrsko B3003
Flodr JiříStrážov A3008
Soupír JanChudenice3209
Taušek PetrFK Nýrsko B20010
Irlbek MarekLuby B20012
Hubený JanDlouhá Ves2206
Hozman VáclavF K Budětice 201220012
Novák DavidMěcholupy A20010
Červený OndřejMěcholupy A21010
Švůgr MarekJanovice25012
Valvoda StanislavDlouhá Ves2423
Duchek JanMěcholupy A2219
Kodýdek ZdeněkDlouhá Ves26012
Schejbal DavidLuby B2105
Tůma LukášTJ Nezamyslice21011
Kůs AlešTJ K. Hory22010
Jára KarelMalý Bor22012
Kratochvíl MatyášF K Budětice 201221011
Bohatý MartinJanovice21012
Frančík MartinSokol Hradešice21011
Soupír JakubChudenice2307
Krotký JaroslavMěčín2008
Rupert JanChudenice24010
Novotný OndřejMěcholupy A1003
Vávra DominikFK Nýrsko B1003
Arnošt PetrSokol Hradešice1007
Šašek DavidSokol Hradešice1005
Kopáček MiroslavMalý Bor1009
Presl AlešStrážov A13010
Jůzek DavidJanovice1107
Homolka DavidF K Budětice 20121212
Havlíček JanLuby B1106
Kripel MichalF K Budětice 201210013
Soukup TomášSokol Hradešice1008
Ježek MartinChudenice14010
Věneček MichalTJ Nezamyslice10013
Kotlan JosefJanovice1108
Rovňan RichardTJ K. Hory1001
Klíma JanMěčín12012
Prokop MarekSokol Mochtín B1006
Čížek VáclavMěcholupy A1205
Prokopec ZdeněkTJ Nezamyslice12013
Vítovec DominikFK Nýrsko B1105
Kaňák JanMěcholupy A1007
Brant TomášMěčín1309
Musil OndřejTJ Nezamyslice1408
Kocum PavelMalý Bor14010
Stryczek MartinChudenice1104
Tomek MichalTJ K. Hory1207
Mužík MichalTJ K. Hory1008
Markovič JaroslavTJ K. Hory12011
Hájek JakubJanovice1003
Zoubek LukášChudenice1109
Nováček FrantišekDlouhá Ves18310
Tureček JiříMěčín1003
Kubovec VojtěchTJ Nezamyslice11013
Valenta MatějFK Nýrsko B1005
Pikhart HynekLuby B1005
Vališ JaroslavStrážov A1106
Soušek LuděkStrážov A11010
Hlavin DavidF K Budětice 201211012
Blažek FrantišekDlouhá Ves1317
Zdichynec LukášSokol Hradešice11012
Blahník MatyášSokol Mochtín B1004
Švajka PetrDlouhá Ves1209
Červený TadeášStrážov A1009
Bartoš JonášTJ Nezamyslice1004
Sládek MilanMalý Bor12010
Holý JanLuby B1002
Mayer BronislavStrážov A1006
Kaas VáclavMěcholupy A1108
Kubík DavidMěčín1308
Šveňha PatrikJanovice1104
Duchek PetrMěčín17113
Vinter JiříF K Budětice 201210110
Říha PetrSokol Hradešice10013
Švátora PetrSokol Mochtín B0208
Loskot RomanFK Nýrsko B0005
Jarko MartinFK Nýrsko B0002
Irlbek FilipFK Nýrsko B0005
Pukač KristiánFK Nýrsko B0000
Bejvl HynekSokol Hradešice0000
Švátora JiříSokol Mochtín B0107
Kadlec PetrChudenice0404
Janka LuděkStrážov A0106
Duchek LukášMěčín05013
Reich ArnoštMěčín0000
Šot OndřejSokol Mochtín B0101
Kanta DavidMěcholupy A0000
Krotký AdamMěčín0006
Nováček TomášSokol Hradešice0000
Melichar PavelBolešiny (MP) 18/190000
Šimek MarekMěčín0008
Bárta ZdeněkBolešiny (MP) 18/190000
Burian DavidSokol Mochtín B0000
Štěch MartinF K Budětice 201205013
Schweigl DominikLuby B0000
Kvítek PatrikLuby B0000
Schejbal JakubSokol Mochtín B0000
Jelínek PavelJanovice0000
Suk TomášJanovice0203
Koželuh VojtěchLuby B0000
Staněk PavelSokol Mochtín B0003
Krejčí JaroslavTJ Nezamyslice0002
Fiala JanSokol Hradešice0009
Smolík PavelLuby B0000
Vinický RadekTJ Nezamyslice0002
Vejskal MartinLuby B0000
Hozman LukášTJ Nezamyslice0002
Trejbal FilipTJ Nezamyslice0000
Babka TomášSokol Mochtín B0000
Sting JiříChudenice0305
Molnár LudovítMěcholupy A0000
Müller JanJanovice0006
Guman JosefLuby B00010
Hampl MartinTJ Nezamyslice0009
Sova JiříTJ Nezamyslice0002
Majer MichalChudenice0107
Janovský PetrFK Nýrsko B0107
Jiřík JanFK Nýrsko B0001
Hvězda JiříFK Nýrsko B0003
Václavovic LukášFK Nýrsko B0003
Valenta TomášFK Nýrsko B0003
Černý LukášLuby B0103
Drmola LubošJanovice0000
Bláha MatějChudenice0106
Kolář MichalTJ K. Hory00010
Šmalcl DanielFK Nýrsko B0001
Bouberle DavidStrážov A00010
Melka VojtěchMalý Bor0005
Vaněk LubošSK Strážov “B”0000
Šteiner RostislavSK Strážov “B”0000
Lukačik JosefJanovice0101
Mach MartinF K Budětice 20120001
Král JanSokol Hradešice0104
Sydorenko VasylMěcholupy A0000
Rygal MarekMěčín0003
Urban PetrChudenice0102
Nový KarelTJ K. Hory0003
Hořejší LuděkJanovice0103
Jiřík JaroslavFK Nýrsko B0001
Švec ŠtěpánFK Nýrsko B0001
Hosnedl JiříStrážov A06010
Kalivoda LukášStrážov A00011
Hájek LukášFK Nýrsko B0001
Franc JiříStrážov A01011
Zelenka FrantišekMěcholupy A0008
Kubík StanislavMěcholupy A0002
Adamec JiříF K Budětice 20120000
Kroupar PavelJanovice0000
Štancl MartinStrážov A0005
Toucha PavelF K Budětice 20120105
Gardoň PetrJanovice0000
Kadlec JanMěcholupy A01010
Heřman ŠtěpánLuby B0107
Korda VáclavF K Budětice 201203011
Rehák VojtěchLuby B0001
Kraus MichalChudenice0002
Plíhal MartinStrážov A0106
Čeleda Jiří-0001
Uruba OndraStrážov A0004
Vacovský TomášFK Nýrsko B0001
Brož JanMěcholupy A0004
Šuba VáclavTJ K. Hory01012
Sádlík MartinSokol Mochtín B0106
Kvapil DavidJanovice0001
Keřlík VáclavJanovice0103
Michel JanStrážov A03010
Trumpeš MartinFK Nýrsko B0004
Karlík MichalChudenice0003
Buchta MilanSokol Hradešice0001
Polena MatějSokol Hradešice0002
Kurc VojtěchLuby B0117
Novotný MartinF K Budětice 20120000
Kůs DanielTJ K. Hory0004
Kašák JosefTJ K. Hory0008
Bílý LukášTJ K. Hory00012
Goby OndřejDlouhá Ves03113
Duchoň DrahošChudenice0000
Kaliský VladimírTJ Nezamyslice0107
Votava TomášLuby B0001
Schmid MichalTJ K. Hory0004
Toul MartinFK Nýrsko B0001
Panuška MiroslavSokol Hradešice0206
Pretzelmayer ViliamSokol Mochtín B0001
Spasov SpasSokol Mochtín B0004
More DominikLuby B0003
Malát FilipFK Nýrsko B0002
Reiser JakubFK Nýrsko B0003
Raška JanSokol Hradešice0001
Hoidn FrantišekFK Nýrsko B0003
Kubovec JosefTJ Nezamyslice0318
Sivák MartinTJ K. Hory0008
Starec OldřichSokol Hradešice0001
Kodýdek JiříDlouhá Ves0001
Rajtmajer KamilSokol Mochtín B0003
Tomanec LukášDlouhá Ves0005
Švec ŠtěpánFK Nýrsko B0006
Mach TomášLuby B0000
Valečka JanMěcholupy A0208
Švec PetrDlouhá Ves0019
Fiala LubošF K Budětice 201201012
Švehla FrantišekBolešiny (MP) 18/190000
Hora MilanLuby B0000
Křížek MiroslavLuby B0107
Kalaš JanLuby B0000
Lucák MarekChudenice0000
Josefík JiříF K Budětice 201203011
Šlajch RadekMěčín0006
Šveňha PetrJanovice0000
Šťastný JakubLuby B0001
Blohmann TomášLuby B0000
Pivoňka MatějLuby B0000
Král MilanMěčín0000
Hlaváč RadimMalý Bor0107
Chodl FrantišekMalý Bor02012
Kodýdek JiříMalý Bor0005
Dvořák VáclavMalý Bor0004
Chmelík ZbyněkF K Budětice 20120000
Baxa TomášChudenice0202
Nešpor JakubLuby B0000
Špindler ViktorJanovice0206
Maršálek DavidBolešiny (MP) 18/190000
Červený JanBolešiny (MP) 18/190000
Krůs MartinDlouhá Ves0000
Presl PetrStrážov A0208
Jakubec LukášBolešiny (MP) 18/190000
Havlovic MarekLuby B0003
Sysel PetrLuby B0001
Mańas VítLuby B0000
Pivoňka MichalLuby B0000
Bureš TomášLuby B0001
Cole JeromeLuby B0000
Slifka MichalF K Budětice 20120000
Janečka PetrF K Budětice 20120000
Johánek MarekLuby B0000
Touš JanMěčín0000
Chmelík DavidF K Budětice 20120000
Petlan FrantišekLuby B0000
Polena MartinMalý Bor01010
Petřík VáclavMalý Bor0004
Sládek DominikMalý Bor0000
Majer LukášMěcholupy A0003
Cotiga Ionut-VirgilMalý Bor0000
Hlaváč MilanMalý Bor00011
Trubač LukášMalý Bor02011
Šipla DavidMalý Bor0208
Šilha RadekLuby B0000
Kubík MartinMěčín0205
Krotký JaroslavMěčín0004
Kojan RadekMěčín0000
Jareš OndřejMěčín0005
Blahouš LukášBolešiny (MP) 18/190000
Javorský TomášMěcholupy A0207
Dražka PetrBolešiny (MP) 18/190001
Plánička VáclavLuby B0000
Švec RadekLuby B0000
Vinter JindřichF K Budětice 20120000
Veselý MaximiliánDlouhá Ves0000
Příhoda VáclavDlouhá Ves0005
Hanzl RadekDlouhá Ves01010
Mašek MichalLuby B0003
Sýkora FilipLuby B0000
Raišl DominikLuby B0002
Voráček PřemyslLuby B0307
Tušinovský JanF K Budětice 20120001
Beránek Pavel ml.Dlouhá Ves0002
Šůs MiroslavLuby B0000
Kovařík JiříMěcholupy A00011
Sperl PavelDlouhá Ves0127
Černý DominikLuby B0305
Čížek AlešLuby B0001
Kafka FilipLuby B0001
Hosnedl AdamLuby B0008
Zadražil ZdeněkMěcholupy A0003
Nový JiříLuby B0104
Štilip JakubLuby B0000
Přibyl OndřejLuby B0409
Pichler DanielTJ Nezamyslice0000
Macura JiříJanovice0009
Vild ZdeněkJanovice0002
Hozman JosefTJ Nezamyslice0405
Šatra LiborTJ Nezamyslice0002
Dlouhý FrantišekTJ Nezamyslice0000
Kindelmann LukášTJ Nezamyslice02010
Bříza FrantišekChudenice0003
Jiřík JanTJ Nezamyslice0012
Keřlík AdamJanovice0000
Šimán JiříChudenice0000
Drozda LukášChudenice0000
Melka MilanSokol Hradešice0001
Šmrha LukášSokol Hradešice0000
Frančík MichalSokol Hradešice0009
Melka LukášSokol Hradešice0309
Podskalský DavidTJ Nezamyslice00011
Korytář KarelSokol Hradešice0004
Melka PatrikSokol Hradešice0109
Plánička ZdeněkSokol Mochtín B0003
Svoboda MartinLuby B0001
Jelínek LadislavJanovice0000
Miroš PetrF K Budětice 20120108
Kolárik LukášSokol Mochtín B0001
Velek TomášSokol Mochtín B0000
Trčan PetrDlouhá Ves01012
Pánek JaromírTJ Nezamyslice04111
Vaněček FilipSokol Hradešice01011
Šlais MartinTJ Nezamyslice0108
Kanta Michal (86)Měcholupy A0000
Vonášek DominikDlouhá Ves0108
Hybšman ZdeněkMěcholupy A0001
Kolář JiříSokol Mochtín B0000
Peleška JiříSokol Mochtín B00012
Šup OndřejSokol Mochtín B0207
Frančík ZdeněkF K Budětice 201200010
Bejm PetrChudenice0005
Novák MartinF K Budětice 20120000
Jaroš DavidDlouhá Ves03011
Göttinger KamilChudenice0001
Sysel MarekLuby B0001
Červený MichaelLuby B0102
Pazdera JakubF K Budětice 20120000
Jahoda MichalBolešiny (MP) 18/190000
Skýpala JakubLuby B0002
Šmrha MiroslavMalý Bor0017
Goldschmid JosefJanovice0000
Jahoda MarekMěcholupy A0000
Čipera PavelLuby B0101
Voráč JanLuby B0001
Novák PetrMěcholupy A0000
Pivoňka MarekBolešiny (MP) 18/190000
Pivoňka MarekLuby B0000
Papež MilanLuby B0000
Holý RadekJanovice0000
Göttinger OtaChudenice0000
Hodan StanislavChudenice0004
Podráský JiříSokol Mochtín B02011
Vávra DanielSušice B0000
Kanta TomášSokol Mochtín B0003
Troch RomanSokol Mochtín B0000
Bouzek VáclavSokol Mochtín B0001
Pavlík JaroslavSokol Mochtín B0004
Sukovatý OndřejSokol Mochtín B0000
Kašpar LubomírSokol Mochtín B0000
Křivánek JosefSokol Mochtín B0108
Rendl DanielLuby B0002
Vlk TomášSokol Mochtín B0005
Lorenc PavelSokol Mochtín B0002
Kodeš PetrLuby B0007
Němec JanMalý Bor01011
Bláha FilipMěcholupy A0000
Slivoň VáclavJanovice0002
Čabrada KarelMěcholupy A0105
Paroubek MarekF K Budětice 201203012

Statistika -muži 2020/21

HráčKlubGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasyVlastní góly
Chaluš MichalStrážov A62080
Toman ZbyněkStrážov A41070
Kološ DavidStrážov A40060
Flodr JiříStrážov A21070
Šteiner RostislavStrážov A10080
Tomanec Lukáš-10010
Blažek František-10010
Kodýdek ZdeněkDlouhá Ves10010
Bouberle DavidStrážov A10050
Vachtl PavelChudenice10010
Stryczek Martin-10010
Soupír JakubChudenice10010
Mayer BronislavStrážov A10050
Uruba OndraStrážov A11050
Soušek LuděkStrážov A11030
Vališ JaroslavStrážov A12080
Sládek DominikLuby B00000
Guman Josef-00000
Sting Jiří-00000
Švec PetrDlouhá Ves00000
Vichr Tomáš-00000
Nováček František-00000
Kašák JosefTJ K. Hory00000
Bláha Matěj-00000
Karlík Michal-00000
Štancl MartinStrážov A00000
Vaněk LubošStrážov A01080
Raiser JakubFK Nýrsko B00000
Forman MichaelMalý Bor00000
Ouda JanLuby B00000
Franc JiříStrážov A00071
Tuček Štěpán-00000
Hosnedl JiříStrážov A01020
Valvoda StanislavSokol Vrhaveč B00000
Kalivoda LukášStrážov A01080
Červený TadeášStrážov A00060
Plíhal MartinStrážov A01060
Rehák Vojtěch-00000
Vonášek Dominik-00000
Drozda Lukáš-00000
Bříza František-00000
Zoubek Lukáš-00000
Baxa Tomáš-00000
Rupert Jan-00000
Göttinger Ota-00000
Fremuth Václav-00000
Hubáček Patrik-00000
Nový Jakub-00000
Goby Ondřej-00000
Švajka Petr-00000
Švec PavelDlouhá Ves00000
Mirvald JakubTJ K. Hory00000
Kraus Michal-00000
Soupír JanChudenice00000
Janka LuděkBolešiny (MP) 18/1900000
Michel JanStrážov A00070
Kafka Filip-00000
Beránek Pavel ml.-00000
Šimán Jiří-00000
Nový Jiří-00000
Presl AlešStrážov A00000
Bláha FilipMěcholupy A00000
Göttinger Kamil-00000
Chudý Jan-00000
Jaroš David-00000
Čipera Pavel-00000
Krůs Martin-00000
Veselý Maximilián-00000
Presl PetrStrážov A00000
Nešpor Jakub-00000
Havlovic Marek-00000
Mańas Vít-00000
Sysel Petr-00000
Voráček PřemyslLuby B00000
Kaas Václav-00000

Okresní přebor 2018/19

PosKlubZVRPGVGIGDB
1261241059533941
22684146569-431
32684144963-1430
42657144990-4124
526242021121-9712

Tabulka – Okresní přebor 2019-20

PosKlubZVRPGVGIGDB
1135033532317
2134272537-1215
31321102145-248
41321102750-237